PYRO-SAFE OWK

PYRO-SAFE OWK
ir minerālšķiedru plāksne,
kas ir stiprināta ar alumīnija foliju


PYRO-SAFE OWK ir minerālšķiedru plāksnes, kas ir no vienas puses stiprinātas ar alumīnija foliju, tās ir vieglas, pašnesošas, hidrofobas, noturīgas pret saspiedējspēku. Tos lieto ugunsaizsardzības aizsardzībā, ventilācijas kārbu un dūmvadu ugunsaizsardzības apšuvei, kas ļauj sasniegt 90 min ugunsizturības robežu. Materiāls saglābā izmērus, absorbē vibrācijas un paliek ķīmiski neitrāls, pat ja temperatūra palielinās līdz 1000°Ń. Tas ir ķīmiski neitrāls, nesaveltas. Produktam ir piešķirta nedegošu materiālu klase A2.

PYRO-SAFE MFP (Rockwool) – minerālšķiedras plāksne ugunsaizsardzības starpsienām (ventilācijas kārbas)

PYRO-SAFE MFP (Rockwool) – minerālšķiedras plāksne ugunsaizsardzības starpsienām (ventilācijas kārbas)

PYRO-SAFE MFP (Rockwool) – minerālšķiedras plāksnes lieto ventilācijas kārbu starpsienu uguns aizsardzībai, kā arī sienās un pārsegumos iebūvēto ventilācijas kārbu un dūmvadu aizsardzībai. Produktam ir piešķirta nedegošu materiālu kategorija klase A1. Tas ir siltumizolācijas un skaņas izolācijas materiāls. Materiāls saglābā izmērus, absorbē vibrācijas un paliek ķīmiski neitrāls, pat ja temperatūra palielinās līdz 1000°Ń. Materiāls ir ķīmiski neitrāls, tam piemīt difūzijas spējas. 
Minerālšķiedru plāksne PYRO-SAFE MFP ir spiedienizturīga, hidrofoba minerālšķiedras izolācijas plāte.

PYRO-SAFE

PYRO-SAFE
Mineral-Wool – minerālšķiedru vate (Rockwool)


PYRO-SAFE Mineral-Wool (Rockwool) – minerālšķiedru vati lieto ugunsaizsardzības nodrošināšanai, tā ir domāta ugunsdrošības tehnisko dobumu un spraugu iepildei ugunsaizsardzības starpsienās, kurās ir ierīkotas ventilācijas kārbas un dūmvadi, kā arī šuvju spraugu iepildei sienās un pārsegumos. Produktam ir piešķirta nedegošu materiālu klase A1, tas ir ķīmiski neitrāls, nesaveltas, tam piemīt ilgizturība, hidrofobijas un difūzijas spējas.

PYRO-SAFE Fire Protection Mortar – ugunsaizsardzības javas maisījums (sausais)

PYRO-SAFE Fire Protection Mortar – ugunsaizsardzības javas maisījums (sausais)

PYRO-SAFE Fire Protection Mortar ir speciāla viegla ugunsaizsardzības java, kas sastāv no viegla neorganiskā granulometriskā izolācijas materiāla un minerālas saistvielas. Produkts paredzēts izmantošanai ugunsaizsardzības nodrošināšanai starpsienās, kurās ierīkotas ventilācijas kārbas un dūmvadi. 

Pamatraksturojums:

  • atšķirībā no stiegrota betona nav pakļauts korozijai;
  • vienkomponenta, hidrauliskais;
  • nesatur šķiedras, fenolu un halogēnu saturošus mīkstinātājus;
  • noturīgs pret šļakatām, ugunsdzēšanas ūdeni;
  • ilgizturīgs, noturīgs pret starojumu, saspiedi;
  • pelēkā krāsā, iespējams pārkrāsot;
  • neitrāls attiecībā uz rūpniecības higiēnu.