PYRO-SAFE,

PYRO-SAFE DEKORLACK SP2 ir ugunsaizsardzības seglaka un aizsarglaka, domāta SP-A, SP-A2 apstrādei

PYRO-SAFE DEKORLACK SP2 lieto kā seglaku PYRO-SAFE Flammoplast SP-A un PYRO-SAFE Flammoplast SP-A2 pārklājumu apstrādei, veidojot ugunsaizsardzības pārklājumu uz tērauda būvkonstrukcijām iekštelpās.
Produkts pats apdziest, kā seglaka un aizsarglaka savienojumā ar PYRO-SAFE Flammoplast SP-A vai PYRO-SAFE Flammoplast SP-A2 tas izveido siltumizolācijas putu aizsargslāni.
Produkts ir ātri žūstošs un nodilumizturīgs, noturīgs pret dzeltēšanu, pamatkrāsa ir balta, bet nepieciešamības gadījumā ir iespējams pasūtīt jebkuru krāsas toni saskaņā ar toņu katalogu RAL.

PYRO-SAFE DEKORLACK SP2 ir atšķaidītājus nesaturoša ūdens dispersija uz akrilāta bāzes.


LEJUPLĀDĒT PDF FILE
PYRO-SAFE

PYRO-SAFE Flammoplast SP-A2 – ugunsaizsardzības pārklājums tēraudam (ūdens dispersija)

PYRO-SAFE Flammoplast SP-A2 lieto kā intumescējošu ugunsaizsardzības aizsargpārklājumu tērauda būvkonstrukciju aizsardzībai (kopnes, balsti, režģotas sijas), ar atklātiem profiliem, iekštelpās un atklātos cehos zem nojumes. Ja temperatūra paceļas virs 250°Ń vai produktu, kas ir uzklāts uz tērauda konstrukcijas virsmas, pakļauj tiešai uguns iedarbībai, tas veido siltumizolācijas putu slāni, kas aizsargā nesošās tērauda konstrukcijas no tiešas uguns iedarbības.

PYRO-SAFE Flammoplast SP-A2 sausa pārklājuma kārtas biezums uz apstrādātas tērauda konstrukcijas ir atkarīgs no tērauda temperatūras klases (500°Ń, 550°Ń, 620°Ń), to nosaka ar grafika palīdzību saskaņā ar formulu, ievērojot metālvelmēšanas profila izmērus.

LEJUPLĀDĒT PDF FILE
PYRO-SAFE

PYRO-SAFE Flammoplast SP-A – ugunsaizsardzības pārklājums tēraudam (ūdens dispersija)

PYRO-SAFE Flammoplast SP-A lieto kā intumescējošu ugunsaizsardzības aizsargpārklājumu tērauda būvkonstrukciju aizsardzībai (kopnes, balsti, režģotas sijas) ar atklātiem profiliem, iekštelpās un atklātos cehos zem nojumes. Ja temperatūra paceļas virs 250°Ń vai produktu, kas ir uzklāts uz tērauda konstrukcijas virsmas, pakļauj tiešai uguns iedarbībai, tas izveido siltumizolācijas putu slāni, kas aizsargā nesošās tērauda konstrukcijas no tiešas uguns iedarbības.

PYRO-SAFE Flammoplast SP-A sausa pārklājuma kārtas biezums uz apstrādātas tērauda konstrukcijas ir atkarīgs no tērauda temperatūras klases (500°Ń, 550°Ń, 620°Ń), to nosaka ar grafika palīdzību saskaņā ar formulu, ievērojot metālvelmēšanas profila izmērus.

LEJUPLĀDĒT PDF FILE
PYRO-SAFE

ALLGRUND – universālais gruntējums metālam pirms SP-A, SP-A2 uzklāšanas

Universālais gruntējums ALLGRUND ir saistviela ar augstu mīkstinātāju saturu, domāta cinkotām tērauda virsmām. Tās mērķis ir uzlabot adhēziju pirms PYRO-SAFE Flammoplast SP-A un PYRO-SAFE Flammoplast SP-A2 pārklājumu lietošanas. Produkts neietekmē SAFE Flammoplast SP-A un PYRO-SAFE Flammoplast SP-A2 pārklājumu putošanas spēju.
Universālais gruntējums ALLGRUND ir atšķaidītājus nesaturoša tiksotropa ūdens dispersija uz akrilāta bāzes

PYRO-SAFE

PYRO-SAFE WERMICOAT – ugunsaizsardzības apmetums tērauda konstrukcijām

PYRO-SAFE WERMICOAT ir sausais maisījums uz portlandcementa un vermikulīta bāzes, ar ugunsaizsardzības piedevām. Produktu lieto tērauda būvkonstrukciju (balstu un nesošo siju) apmešanai; pretestības (ugunsaizsardzības) klase – līdz 180 minūtēm. Pamatraksturojums: 
- gaiši pelēkā krāsā, iespējams pārkrāsot;
- vienkomponenta, hidrauliskais;
- nesatur šķiedras, fenolu un halogēnu saturošus mīkstinātājus;
- noturīgs pret šļakatām, ugunsdzēšanas ūdeni;
- spiedienizturīgs;
- neitrāls attiecībā uz rūpniecības higiēnu.

PYRO-SAFE

PYRO-SAFE DEKONTLACK L ir ugunsaizsardzības seglaka, domāta SP-A, SP-A2 apstrādei

PYRO-SAFE DEKONTLACK L lieto kā seglaku PYRO-SAFE Flammoplast SP-A un PYRO-SAFE Flammoplast SP-A2 pārklājumu apstrādei, uzklājot ugunsaizsardzības pārklājumu uz tērauda būvkonstrukcijām telpās ar paaugstinātu mitrumu un ārējās platībās zem jumta/nojumes. Ja produkts ir pakļauts tiešai uguns iedarbībai, savienojumā ar PYRO-SAFE Flammoplast SP-A un PYRO-SAFE Flammoplast SP-A2 tas izveido siltumizolācijas putu aizsargslāni. Ķīmiski sacietēts produkts ir noturīgs pret atmosfēras iedarbību, ieskrāpējumiem, viegli deaktivizējams, tam ir laba krāsas stabilitāte, nepieciešamības gadījuma ir iespējams izvēlēties jebkuru krāsas toni saskaņā ar toņu katalogu.

PYRO-SAFE Dekontlack-L ir atšķaidītājus saturoša divkomponentu sistēma uz poliakrilāta (komponents A) un aliafātiska poliizocianāta (komponents B) bāzes.