PYRO-SAFE

PYRO-SAFE Flammoplast KS1-W
ugunsaizsardzības pārklājums
kokam

Koka vai kokmateriālu biezumam ir jābūt ne mazākam par 12 mm. Ja temperatūra paceļas virs 250°Ń vai produkts ir pakļauts tiešai uguns iedarbībai, tas izveido siltumizolācijas putu slāni, kas aizsargā koka konstrukcijas no tiešas uguns iedarbības.

Flammoplast KS1-W ir ūdens dispersija, kas nesatur atšķaidītājus, sastāv no organiskām un neorganiskām pildvielām.

PYRO-SAFE

HAFTGRUND AB2 – gruntējums kokam, virsmas sagatavošanai pirms WP2 pārklājuma uzklāšanas

HAFTGRUND AB2 – gruntējumu AB2 izmanto kā gruntslīdzekli kokam, lai radītu nepieciešamo saķeri starp PYRO-SAFE Flammoplast WP2 un veciem noturīgiem segumiem. Produkts nav jāatšķaida, tas paredzēts lietošanai tikai iekštelpās. Produkts ir nedegoša, dzidra bezkrāsas viela.

HAFTGRUND AB2 ir atšķaidītājus nesaturoša akrilāta ūdens dispersija.

PYRO-SAFE

PYRO-SAFE Flammoplast WP2 – ugunsaizsardzības pārklājums kokam (bezkrāsas)

PYRO-SAFE Flammoplast WP2 lieto kā grūti uzliesmojošu ugunsaizsardzības pārklājumu
viengabala koka konstrukcijām, finiera saplāksnim, KSP plāksnēm, celtniecības un finiera saplākšņa plāksnēm ar biezumu ne mazāku par 12 mm. Ja temperatūra paceļas virs 250°Ń vai produkts ir pakļauts tiešai uguns iedarbībai, tas veido siltumizolācijas putu slāni, kas aizsargā koka konstrukcijas no tiešas uguns iedarbības.

PYRO-SAFE

SCHUTZLACK PV2
Aizsarglaka (bezkrāsas),
domāta WP2 apstrādei

SCHUTZLACK PV2 aizsarglaku WP2 (bezkrāsas)
lieto kā aizsargpārklājumu PYRO-SAFE Flammoplast WP2, ko uzklāj uz koka izstrādājuma (konstrukcijas) virsmas. Produkts aizsargā koka virsmas no nodiluma, īslaicīga mitruma, kā arī uzlabo to vizuālo izskatu. Produkts ir nedegoša, dzidra bezkrāsas viela, tas domāts lietošanai tikai iekštelpās. 

SCHUTZLACK PV2 ir atšķaidītājus saturošs kopolimērs.

PYRO-SAFE

Wood IMPREGNATION
Ugunsaizsardzības impregnēšanas līdzeklis koksnei (antipirēns un antiseptiķis)

Wood IMPREGNATION – impregnēšanas līdzeklis koksnei. Viengabala koksni vai dēļus, ko apstrādā ar produktu, klasificē kā grūti uzliesmojošus materiālus. Turklāt produkts aizsargā no sēnīšu iedarbības un koksnes ērcēm. 

Wood IMPREGNATION ir kristālisks, ūdenī šķīstošs sāļu maisījums, kas sastāv no fosfātiem un borātiem.

PYRO-SAFE

FEUSIL KF
Lamināts ir siltumizolācijas slāni veidojošs būvmateriāls

Laminat FEUSIL KF ir siltumizolācijas slāni veidojošs būvmateriāls. Produkta darbības pamatprincips ir siltumizolācijas putu veidošana ugunsgrēka gadījumā, kas ir 13 vai 20 reizes biezākas par materiāla biezumu,(atbilstoši materiāla biezumam 5,2 mm un 2,5 mm). Šuvju spraugas, gropes un citus dobumus piepilda ar siltumizolācijas putām.