PYRO-SAFE CMC-modul – kabeļu moduļu sistēmas modulis (bloks) ugunsaizsardzības starpsienai

PYRO-SAFE CMC-modul – kabeļu moduļu sistēmas modulis (bloks) ugunsaizsardzības starpsienai

PYRO-SAFE CMS (modul) kabeļu moduļu sistēma ir domāta tehnisko ugunsaizsardzības starpsienām, kabeļiem un caurulēm, ko iebūve sienās/pārsegumos. Starpsienas, kas ir aprīkotas ar šiem moduļiem, ir gāzu un ūdensnecaurlaidīgas.

PYRO-SAFE CMS sistēmas moduļi (bloki) sastāv no dabīgā un sintētiskā kaučuka maisījuma ar neorganiskām pildvielām. Produkts ir ilgizturīgs, pats apdziest, nav higroskopisks.

PYRO-SAFE Flammotect-A – uguns

PYRO-SAFE Flammotect-A – uguns
aizsargpārklājums

PYRO-SAFE Flammotect-A lieto elektrisku kabeļu un starpsienu aizsardzībai iekštelpās un ārējās platībās. Ja produkts ir pakļauts tiešai uguns iedarbībai, tas absorbē siltumu un keramizējas, kā rezultātā tas aizsargā starpsienas, kabeļus un nesošās konstrukcijas no tiešas siltuma iedarbības.

Flammotect-A ir ļoti elastīgs, tas nav higroskopisks, ir noturīgs pret atmosfēras iedarbību, temperatūras svārstībām, t. sk. caursalšanas / atkausēšanas cikliem, mitrumu, ultravioleto starojumu. Produkts ir atšķaidītājus nesaturoša ūdens dispersija ar neorganiskām pildvielām.

PYRO-SAFE Flammotect-S – uguns aizsargpārklājums (špaktele)

PYRO-SAFE Flammotect-S – uguns aizsargpārklājums (špaktele)

PYRO-SAFE Flammotect-S lieto elektrisko kabeļu un starpsienu aizsardzībai iekštelpās un ārējās platībās. Ja produkts ir pakļauts tiešai uguns iedarbībai, tas absorbē siltumu un keramizējas, kā rezultātā tas aizsargā starpsienas, kabeļus un nesošās konstrukcijas no tiešas siltuma iedarbības.

Flammotect-S ir ļoti elastīgs, tas nav higroskopisks, ir noturīgs pret atmosfēras iedarbību, temperatūras svārstībām, t. sk. caursalšanas / atkausēšanas cikliem, mitrumu, ultravioleto starojumu.
Produkts ir atšķaidītājus nesaturoša ūdens dispersija ar neorganiskām pildvielām

PYRO-SAFE Flammoplast KS1 – uguns aizsargpārklājums (krāsa)

PYRO-SAFE Flammoplast KS1 – uguns aizsargpārklājums (krāsa)

PYRO-SAFE Flammoplast KS1 lieto elektrisko kabeļu un starpsienu aizsardzībai iekštelpās kā putojošu ugunsaizsardzības pārklājumu (krāsu). Var lietot arī būvkonstrukciju šuvju hermetizācijai. Ja temperatūra paceļas virs 250°Ń vai produkts ir pakļauts tiešai uguns iedarbībai, tas veido siltumizolācijas putu slāni, kas aizsargā starpsienas, kabeļus un nesošās konstrukcijas no tiešas uguns iedarbības.
Flammoplast KS1 ir atšķaidītājus nesaturoša ūdens dispersija ar organiskām un neorganiskām pildvielām.

PYRO-SAFE Flammoplast KS3 – uguns aizsargpārklājums (krāsa)

PYRO-SAFE Flammoplast KS3 – uguns aizsargpārklājums (krāsa)

PYRO-SAFE Flammoplast KS3 lieto elektrisku kabeļu un starpsienu aizsardzībai iekštelpās kā putojošu aizsargpārklājumu ar uguns aizsargmateriālu piedevām. Var lietot arī būvkonstrukciju šuvju hermetizācijai. Ja temperatūra paceļas virs 250°Ń vai produkts ir pakļauts tiešai uguns iedarbībai, tas veido siltumizolācijas putu slāni, kas aizsargā starpsienas, kabeļus un nesošās konstrukcijas no tiešas uguns iedarbības. Materiāls nav higroskopisks.

Flammoplast KS3 ir atšķaidītājus nesaturoša ūdens dispersija ar organiskām un neorganiskām pildvielām.

PYRO-SAFE Cable Bandage – ugunsizturīga kabeļu bandāža

PYRO-SAFE Cable Bandage – ugunsizturīga kabeļu bandāža

PYRO-SAFE Cable Bandage domāta profilaktiskai kabeļu trašu aptīšanai ar uguns aizsargaudumu, lai novērstu un/vai palēninātu ugunsgrēka izplatīšanas ātrumu kabeļu līnijās, kur kabeļiem ir degošs apvalks, kā arī dūmu veidošanas un enerģijas izdales samazināšanai. Ugunsgrēka gadījumā siltuma iedarbībā produkts veido uz tinuma iekšējās puses mikroporainu siltumizolācijas putu slāni.

PYRO-SAFE Cable Bandage ir grūti uzliesmojošs, elastīgs kompozīts būvmateriāls uz stiklšķiedras bāzes, ar pelēku poliuretāna pārklājumu iekšpusē un baltu izolācijas pārklājumu ārpusē, uz ūdens dispersijas bāzes ar sintētiskām saistvielām.