PYRO-SAFE TEX -dekoratīvu audumu ugunsaizsardzības impregnēšanas līdzekli (sāls)

PYRO-SAFE TEX – dekoratīvu audumu ugunsaizsardzības impregnēšanas līdzeklis (sāls)

PYRO-SAFE TEX – ugunsaizsardzības materiālu (sāli) izmanto šķīduma veidā no dabīgiem materiāliem (tādiem kā vilna, kokvilna, celuloze) izgatavotu izstrādājumu (dekoratīvie audumi, aizkari) ugunsaizsardzības impregnēšanai. Lai apstrādātu tekstilizstrādājumus, tie ir jāpakarina un jāpārklāj ar impregnēšanas līdzekli divas reizes no abām pusēm. Apstrādātie materiāli kļūst grūti uzliesmojoši. Tekstilizstrādājumu krāsa pēc apstrādes nepasliktinās.

PYRO-SAFE TEX ir neorganisks, kristālisks, ūdenī šķīstošs sāļu šķīdums, kas jāsamaisa attiecīgajās proporcijās (atkarībā no auduma svara).

PYRO-SAFE IMPREGNATION – impregnēšanas līdzeklis (sāls), vilnai, kokskaidām, celulozei utt.

PYRO-SAFE IMPREGNATION – impregnēšanas līdzeklis (sāls), vilnai, kokskaidām, celulozei utt.

PYRO-SAFE IMPREGNATION – impregnēšanas līdzekli (sāli) var lietot absorbējošo materiālu, tādu kā vilna, kokskaidas, celuloze, ugunsaizsardzības apstrādei. Izstrādājumi, ko apstrādā ar šo produktu, kļūst grūti uzliesmojoši un nevar degt patstāvīgi. Turklāt impregnēti materiāli ir aizsargāti no pūšanas, sēnīšu iedarbības un ērcēm. Nepieciešamo ugunsaizsardzības impregnēšanas pakāpi var sasniegt, uzsmidzinot līdzekli izstrādājumam virsū vai iegremdējot tajā izstrādājumu. Impregnēšanas līdzeklis nekristalizējas žāvēšanas dēļ un nav higroskopisks.

PYRO-SAFE IMPREGNATION ir kristālisks, ūdenī šķīstošs sāļu maisījums, kas sastāv no fosfātiem un borātiem.