Cauruļu noblīvēšana sienās un pārsegumos

PYRO-SAFE FERM – vienkomponenta silikona kaučuks, lieto nedegošu cauruļu noblīvēšanai sienās un pārsegumos.

PYRO-SAFE FERM lieto saduru, spraugu un salaiduma vietu pildījumam un noblīvēšanai betonā, tēraudā, kokā un citos būvmateriālos. Bet mūsu gadījumā — arī ugunsaizsardzības starpsienās nedegošām caurulēm. Produkts ir grūti uzliesmojošs un pašdzēsošs, tas nodrošina augstu ugunsizturību – līdz 90 minūtēm.

PYRO-SAFE FERM ir neitrāls vienkomponenta silikona kaučuks, kas vulkanizējas gaisa mitruma iedarbībā. Vulkanizēts produkts ir noturīgs pret temperatūrām no -40°Ń līdz +160°Ń, kā arī pret atmosfēras un laika iedarbību, tas ir elastīgs un higroskopisks.

Cauruļu noblīvēšana sienās un pārsegumos

HG73 – saķeri uzlabojošs gruntējums (šuvju flangu adhēzijas uzlabošanai lietojot PYRO-SAFE FERM )

HG73 – saķeri uzlabojošs gruntējums, šuvju flangu adhēzijas uzlabošanai lietojot PYRO-SAFE FERM produktu. Produktu izmanto neiesūcošu virsmu (tērauds, alumīnijs, ciets PVH, stikls) apstrādei.

HG73 ir vienkomponenta materiāls uz alkilsilāna bāzes, dzidrs, tam ir raksturīga izopropanola smaka.

Cauruļu noblīvēšana sienās un pārsegumos

HG76 – saķeri uzlabojošs gruntējums (šuvju flangu adhēzijas uzlabošanai lietojot PYRO-SAFE FERM )

HG 76 – saķeri uzlabojošs gruntējums, šuvju flangu adhēzijas uzlabošanai lietojot PYRO-SAFE FERM produktu. Produktu izmanto neiesūcošu virsmu (tērauds, alumīnijs, ciets PVH, stikls) apstrādei.

HG76 ir vienkomponenta materiāls uz sintētisko sveķu bāzes, dzeltenā krāsā, tam ir raksturīga ksilola smaka.

Cauruļu noblīvēšana sienās un pārsegumos

PYRO-SAFE COMP – ugunsaizsardzības kompensators – elastīgs blīvējums (termiskām un mehāniski kustīgām, nedegošām caurulēm)

PYRO-SAFE COMP – elastīga auduma plēve tehniskai ugunsaizsardzības elastīgai starpsienai/blīvējumam nedegošām (termiskām un mehāniski kustīgām) caurulēm pārsegumos un sienās.

Produkts nodrošina maksimālo būvkonstrukciju termoizturību līdz 1000°Ń. Tas ir izveidots elastīgas auduma plēves veidā, konusa (vai leņķa) formā ar divpusēju nostiprinošu atloku. Produkts nodrošina starpsienu augstu ugunsaizsardzību – līdz 90 minūtēm.

PYRO-SAFE COMP ir kombinētais (daudzslāņu) būvmateriāls ar diviem silikātu audumu starpslāņiem, ārējo silikona pārklājumu un iekšējo intumescējošas dispersijas pārklājumu.

Cauruļu noblīvēšana sienās un pārsegumos

PYRO-SAFE COMP SW – manšete aizsardzībai no ūdens šļakatām (lokanai starpsienai – nedegošu cauruļvadu blīvēšanai)

PYRO-SAFE COMP SW – manšete aizsardzībai no ūdens šļakatām (lokanai starpsienai – nedegošu cauruļvadu blīvēšanai) sienās un pārsegumos. Produkta lietošanas temperatūras diapazons – no -60°Ń līdz +250°Ń, pretestība uzliesmošanai – līdz 90 minūtēm. Tas ir izturīgs pret skābi, eļļu, sārmiem, atmosfēras un laika ietekmi. Nodrošina starpsienas hermētiskumu un ūdensnecaurlaidību.

PYRO-SAFE COMP SW ir viendabiskā elastomēra loksne uz vulkanizēta silikona bāzes, sarkanā vai pelēkā krāsā, forma –elastīga, manšete – koniska (vai leņķveida).

Cauruļu noblīvēšana sienās un pārsegumos

PYRO-SAFE Laminat G – blīvmateriāls manšetēm (degošiem
cauruļvadiem)


PYRO-SAFE Laminat G – būvmateriāls uz grafīta bāzes, kura sastāvā ir saistvielas, kas karstuma iedarbībā veido putu kārtu. Ugunsgrēka gadījumā produkts izveido mikroporaino siltumizolācijas putu slāni ar augstu uzpūšanas spiedienu.

PYRO-SAFE Laminat G  lieto manšetēs, ko uzstāda starpsienās ar degošiem cauruļvadiem no sintētiskiem materiāliem, tas ir 

PYRO-SAFE fire stop tipa cauruļu manšetēs. Produkts pats apdziest, nav higroskopisks, kā arī ir izturīgs pret atmosfēras un laika iedarbību.

Cauruļu noblīvēšana sienās un pārsegumos

PYRO-SAFE Laminat P – blīvmateriāls manšetēm (degošiem cauruļvadiem)

PYRO-SAFE Laminat P izmanto manšetēs, ko uzstāda starpsienās ar degošiem cauruļvadiem no sintētiskiem materiāliem. Ugunsgrēka gadījumā produkts izveido mikroporainu siltumizolācijas putu slāni ar augstu uzpūšanas spiedienu. Produkts ir pašdzēsošs, nav higroskopisks, kā arī ir izturīgs pret nodilumu un atmosfēras iedarbību.

PYRO-SAFE LAMINAT P ir cieta plāksne no mākslīga materiāla uz poliuretāna bāzes ar organiskām un neorganiskām pildvielām.

Cauruļu noblīvēšana sienās un pārsegumos

PYRO-SAFE Laminat S – blīvmateriāls manšetēm (degošiem cauruļvadiem)

PYRO-SAFE Laminat S lieto manšetēs, ko uzstāda starpsienās ar degošiem cauruļvadiem no sintētiskiem materiāliem. Ugunsgrēka gadījumā produkts izveido mikroporainu siltumizolācijas putu slāni ar augstu uzpūšanas spiedienu. Produkts ir pašdzēsošs, nav higroskopisks, kā arī ir izturīgs pret nodilumu un atmosfēras iedarbību.

PYRO-SAFE LAMINAT S ir cieta plāksne no mākslīga materiāla uz silikona kaučuka bāzes ar organiskām un neorganiskām pildvielām.