Par mums

SIA “US & L” ir viens no vadošajiem speciālistiem ugunsdrošības nozarē Latvijā. 

Šobrīd uzņēmumam ir sadarbības partneri no Vācijas, Nīderlandes, Itālijas, Krievijas un ASV, kuru
produkcija ir daudz drošāka un kvalitatīvāka.

Mēs stingri pieturamies pie kvalitātes filozofijas. Tas attiecas uz visiem mūsu objektiem. Kvalitāte un godprātība kalpo par pamatu veiksmīgām un stabilām attiecībām.

Mums nav pārāk mazu vai pārāk lielu objektu. Katram objektam mēs atradīsim optimālu risinājumu. Kvalificēti speciālisti izstrādās Jūsu objektam speciālu projektu, ņemot vērā uzdevuma īpatnības, saimnieciskās darbības veidu un pasūtītāja vēlmes, ievērojot visus ugunsdzēsības normatīvus un LR likumus.
Vēlāk mūsu kvalificētais personāls konstruēs un uzstādīs nepieciešamās ugunsdzēsības sistēmas (ūdens, putu, gāzes, pulvera), izziņošanas, signalizācijas, dūmu novadīšanas sistēmas un automātikas skapjus šo sistēmu vadībai noteiktajos termiņos.

Uzņēmums SIA “US & L” veic arī norādīto sistēmu apkopi ar lielu atbildību, nodrošinot drošumu ekspluatācijā.
Kāpēc jāriskē, uzticot savu un sava īpašuma likteni šaubīgām firmām, kuras piedāvā lētas un nekvalitatīvas iekārtas? Uzticot savu drošību uzņēmumam “US & L”, Jūs iegūsiet uzticamību un stabilitāti.
Esat laipni gaidīti mūsu birojā, kas atrodas Rīgā, Brīvības ielā 72/2-10, jebkurā Jums ērtā laikā.

Firmas vadība

Serviss un garantijas

Uz instalētām sistēmām ir garantija 2 gadi gadījumā, ja sistēma tiek lietota pareizi un tiek veikta regulāra tehniska apkalpošana, kas atbilst LR normatīviem un tehniskiem ražotāju standartiem.

Mēs piedāvājam tehniskas apkalpošanas pakalpojumus, uz katru objektu tiek izstrādāts reglaments, un visi darbi tiek veikti atbilstoši šiem reglamentiem.